Grafik Adresi
Grafik Adresi
Grafik Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grafik Adresi

Grafik in adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı

YazarMesaj
zubamba
Usta Üye
Usta Üye

Rep Gücü : 4499
Rep Puanı : 0

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı Empty
MesajKonu: Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı   Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı EmptyPerş. Kas. 05, 2015 8:53 pm

OkuldanEve

Okulda ders, evde özel ders.

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı KJp2yD

Boğaziçili öğrencilerden özel ders ayrıcalığını OkuldanEve ailesi ile yaşayın. Kariyer hedefinize doğru yol alırken, OkuldanEve ailesinin motivasyon yönlendirme ve eğitim koçluğu hizmetlerinden yararlanın. Boğaziçi Üniversitesi ekolü ile hazırlanan sistemimiz, hedeflerinize emin adımlarla gitmenizde önemli rol oynayacak. OkuldanEve; YGS-LYS & TEOG sınavlarına hazırlıkta ve Matematik - Geometri - Fizik - Kimya - Biyoloji - Türkçe - Edebiyat - Tarih - Coğrafya - Felsefe - İngilizce dersleri, IB & AP sistemine yönelik İngilizce Matematik - İngilizce Fizik - İngilizce Kimya - İngilizce Biyoloji ve Ekonomi yani kısacası tüm okul derslerinde yardımcı aynı zamanda akademik özel ders hizmetlerini kapsayan bir program ile sizlere hizmet sunuyor. Öğrenciler ve aileler, profesyonel eğitim koçluğu ayrıcalığıyla özel ders hizmetinden yararlanmak için bize ulaşın. Facebook, Twitter & Instagram /okuldaneveders takip etmeyi unutmayın 

Web Sitemiz: http://www.okuldaneve.com

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı AgNopB

Boğaziçililerden Özel Ders ve Eğitim Koçluğu İmkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PLC ÖZEL DERS
» Özel Ders sitesi
» İngilizce özel ders adresi