Grafik Adresi
Grafik Adresi
Grafik Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grafik Adresi

Grafik in adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Cadsay ile Primavera Dersi

YazarMesaj
fatih24
üye
üye

Rep Gücü : 123
Rep Puanı : 0

Cadsay ile Primavera Dersi Empty
MesajKonu: Cadsay ile Primavera Dersi   Cadsay ile Primavera Dersi EmptyPtsi Kas. 02, 2015 8:32 am

Cadsay  , uzun senelerin dal deneyimi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim dersleri, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kuruluş.

Cadsay   yıllardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim listenin tepsinde olmak üzere sayısız  sahada çalışan kamu kurumları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Primavera Nedir?

“Primavera Software Inc.”, proje bazlı çalışan şirketlere proje portföy yönetimi çözümleri sağlayan başlıca bir şirket idi ve 2008 Ekim ayında Oracle Şirketi tarafınca satın alındı. Oracle, firmalara yazılım ve donanım çözümleri sağlayan çok büyük bir firmadır, belki bu konuda yüzlerce ürünü olabilir. Bununla beraber, Oracle’ın Primavera isminin boy gösterdiği toplam 10 adet ürünü bulunmakta ve bu ürünlerin 22 farklı sektörde(İletişim, Eğitim ve Araştırma, Mühendislik ve İnşaat, Ticaret v.b.) uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Primavera Eğitimi

Primavera Eğitimleri: Primavera, bilgisayar alt yapılı iş analizleri tasarlanmasını destekleyen bir programdır. AutoCad ve SAP2000 gibi yazılımları öğrenmenin yanında bunları planlama ve ölçü ile birleştirmek önemli bir yere sahiptir.

Primavera, bir işi en başından en uzman noktalara kadar bütün özellikleriyle kontrol etmemizi sağlayan bir iş planı yönetimi programıdır.

Primavera, en çok inşaat ve makina ve endüstri ve elektrik mühendisliği gibi mühendislik dallarında ve hemen hemen alan elemanlarının hakim olabileceği bir yazılımdır.

Planlama mühendisliğinin yabancı üniversitelerinde bir bölüm olarak yer aldığını düşünürsek, planlamanın önemini daha da iyi anlamış oluruz. Özellikle, yurtdışında çalışan büyük firmalar Primavera yazılımı bilen elemanlar çalıştırmaktadır.

Cadsay ile Primavera Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadsay ile AUTOCAD Dersi
» Özel Direksiyon Dersi
» Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri