Grafik Adresi
Grafik Adresi
Grafik Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grafik Adresi

Grafik in adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ

YazarMesaj
fatih24
üye
üye

Rep Gücü : 123
Rep Puanı : 0

PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ Empty
MesajKonu: PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ   PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ EmptySalı Kas. 10, 2015 6:18 pm

İnsanın içinde olduğu tüm süreçler içinde, insan ana unsurdur. İnsanın gelişimine yatırımın asıl yatırım olduğunu bilerek çalışıyoruz.
Tesla Akademi
olarak; samimiyet, ciddiyet, ehliyet; başarı için kullandığımız ana unsurlardır.
Elektrik - elektroniğin hayatın akışında, merkez noktada olduğunu görmekteyiz. İnsansız araçlar, robotlar; günlük hayatımıza girmekte! Her gün yeni bir elektronik otomasyon üretiliyor . Bu muhteşem dönüşüme şahit olmak, insanın idrakıni ve hayal gücünü arttırmakta.
Tesla Akademi, bu muhteşem elektronik dönüşümün içinde eğitim, danışmanlık ve proje firması olarak yer alıyor.
Birlikte yol aldığımız; çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz, öğrencilerimiz ile dünyayı iyi yönde değiştirdiğimize inanarak çalışıyoruz.

PIC NEDİR?

Teknolojinin hızla gelişmesi ve daha ufak transistörlerin tasarlanması ile beraberinde mikroişlemcilerde hem ufaldı, hemde fiyatları azaldı. Bugün bileklerimizde ki dijital saatin, evinizdeki fırının, bulaşık makinesinin ve aklınıza gelen, bir çok elektronik aletin üzerinde bu küçük mikroişlemciler mevcuttur. Hatta çocuklarınızın oyuncaklarında bile bu çiplerden mevcuttur.
Bu mikroişlemciler, tek başına işe yaramaz, öncesinde bunların programlanması ve bir elektronik devre haline getirilmesi gereklidir. Bir pic i programlamak için önce bir pic kodlaması yapmaya yarayan derleyici dediğimiz paket bilgisayar yazılımı lazımdır. CCS, Proton Pic Basic bunlardan bazılarıdır. Proton ile daha çok amatör programlamalar yapılırken CCS ile daha detaylı yazılımlar hazırlanabilmektedir. Eğer amacınız bu işte uzmanlığa gitmek, yada kısıtlı kalmayıp, daha ilginç devreler tasarlamak isteniyorsa, CCS ile başlanması sağlıklıdır.

PIC PROGRAMLAMA ÖĞRENMEK İSTİYORUM

PIC Programlama Eğitimleri amacı; mikrodenetleyici programının yazılması ve derlenmesi ile ilgili bilgi ve becerilerin, teorik anlatım ve bol uygulamalı örneklerle gerçekleştirmektir.
PIC programlama Eğitimi sonunda; hazırlanacak devre sistemi için mikrodenetleyici programlama programını eksiksiz olarak kullanabileceksiniz. PIC programlama Dersi ile; yapılan mikrodenetleyici programını makine (heksadesimal kodlara) diline hatasız olarak çevirebileceksiniz.

PİC PROGRAMLAMA EĞİTİMLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadsay ile 3Ds Max Eğitimleri
» Resmi VMware Eğitimleri
» Vimaj Dijital Pazarlama Eğitimleri